External Authentication (2.0.6) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
