External Authentication (2.0.6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
