External Authentication (2.0.7) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: External
el: Εξωτερικό

en: Provider
el: Πάροχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Drupal user
el: Drupal χρήστης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
