External Authentication (2.0.7) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: External
gl: Externo

en: Provider
gl: Proveedor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")
