External Authentication (2.0.7) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: External
ja: 外部

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Drupal user
ja: Drupalユーザー

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Use absolute link (begins with "http://")
ja: 絶対リンクを使用（「http://」で始まる）

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Output the URL as text
ja: URLを文字列として出力
