External Authentication (2.0.7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: About
ku: دەربارە
