External Authentication (2.0.7) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: External
ro: Extern

en: Provider
ro: Furnizor

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Drupal user
ro: Utilizator Drupal

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Use absolute link (begins with "http://")
ro: Utilizați un link absolut (începe cu "http://")

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
