External Authentication (2.0.7) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: delete
sv: radera

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: External
sv: Extern

en: Provider
sv: Leverantör

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Drupal User ID
sv: Drupal-ID för användare

en: Drupal user
sv: Användare i Drupal

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Authentication name
sv: Namn för autentisering

en: Use absolute link (begins with "http://")
sv: Använd absolut länk (börjar med "http://")

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
