External Links (2.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Domain
sv: Domän

en: Append
sv: Lägg till
