External Links (2.0.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Domain
eu: Domeinua
