External Links (2.0.5) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Settings
oc: Paramètres

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Domain
oc: Domeni

en: External Links
oc: Ligams extèrnes

en: Add icon to external links
oc: Apondre una icône als ligams extèrnes

en: Add icon to mailto links
oc: Apondre una icône als ligams mailto

en: Consider subdomains internal
oc: Considerar los sosdomenis coma internes

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
oc: Lo tèxte d'afichar dins la popup d'avertiment d'un ligam extèrne.

en: Matches example.com.
oc: Correspond a example.com.

en: Multiple patterns can be strung together by using a pipe. Matches example.com OR example.net.
oc: Plusieurs motifs pòdon èsser aponduts ensembles en utilizant un pipe (|). Correspond a example.com OU example.net.

en: Matches any character.
oc: Correspond a n'importe quel caractèr.

en: The previous character or set is optional.
oc: Lo caractèr o lo grop de caractèr precedent es facultatiu.

en: Matches any digit (0-9).
oc: Correspond a n'importe quel chifrís (0-9).

en: Brackets may be used to match a custom set of characters. This matches any alphabetic letter.
oc: Las crochets pòdon èsser utilizats per correspondre a un grop de caractèrs. Aquò correspond a n'importe quel letra de l'alphabet.

en: External links uses patterns (regular expressions) to match the "href" property of links.
oc: External links utiliza des motifs (expressions régularas) per per trobar des correspondances dins las proprietats "href" des ligams.

en: Here are some common patterns.
oc: Voici qualques motifs corrents.

en: Common special characters:
oc: Caractèrs spéciaux corrents&nbsp;:

en: Exclude links matching the pattern
oc: Exclure los ligams correspondant al motif

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from being considered external.
oc: Entratz una expression régulara pels ligams que volètz considerar coma externes.

en: Include links matching the pattern
oc: Inclure los ligams correspondant al motif

en: Enter a regular expression for internal links that you wish to be considered external.
oc: Entratz una expression régulara pels ligams internes que volètz considerar coma externes.
