External Links (2.0.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Domain
lt: Domenas
