External Links (2.0.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Domain
tr: Etki alanı
