External Links (3.0.0) - en to nl translation catalogue (128 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Domain
nl: Domein

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: Prepend
nl: Vooraan toevoegen

en: External Links
nl: Externe links

en: Add icon to external links
nl: Pictogram aan externe links toevoegen

en: Add icon to mailto links
nl: Pictogram aan mailto-links toevoegen.

en: Consider subdomains internal
nl: Beschouw subdomeinen als intern

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
nl: Tekst om weer te geven in de externe link waarschuwingspop-up.

en: Matches example.com.
nl: Komt overeen met example.com.

en: Multiple patterns can be strung together by using a pipe. Matches example.com OR example.net.
nl: Meerdere patronen kunnen met een pipe samengevoegd worden. Komt overeen met example.com OF example.net.

en: Matches any character.
nl: Komt overeen met eender welk teken.

en: The previous character or set is optional.
nl: Het vorige teken of tekenset is optioneel.

en: Matches any digit (0-9).
nl: Komt overeen met eender welk cijfer (0-9).

en: Brackets may be used to match a custom set of characters. This matches any alphabetic letter.
nl: Gebruik rechte haken om te vergelijken met een serie lettertekens. Dit vergelijkt iedere afzonderlijke letter in de serie.

en: External links uses patterns (regular expressions) to match the "href" property of links.
nl: Voor external links worden patronen (reguliere expressies) gebruikt om de 'href'-eigenschap van link te vinden.

en: Here are some common patterns.
nl: Een aantal veelvoorkomende patronen.

en: Common special characters:
nl: Veelvoorkomende speciale tekens:

en: Exclude links matching the pattern
nl: Links uitsluiten die met het patroon overeenkomen.

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from being considered external.
nl: Voer een reguliere expressie in voor links die niet als extern moeten worden beschouwd.

en: Include links matching the pattern
nl: Links opnemen die met het patroon overeenkomen.

en: Enter a regular expression for internal links that you wish to be considered external.
nl: Voer een reguliere expressie in voor interne links die als externe links moeten worden beschouwd.

en: Allowed domains
nl: Toegestane domeinen

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
nl: Deze link leidt naar een externe website. We zijn niet verantwoordelijk voor hun inhoud.

en: External Links icon
nl: Icoon voor externe links

en: Place an icon next to external links.
nl: Plaats een pictogram naast externe links.

en: Exclude links with the same primary domain.
nl: Links met hetzelfde hoofddomein uitsluiten.

en: For example, a link from 'www.example.com' to the subdomain of 'my.example.com' would be excluded.
nl: Een link van 'www.example.com' naar het subdomein van 'my.example.com' zou bijvoorbeeld worden uitgesloten.

en: Display a pop-up warning when any external link is clicked.
nl: Een pop-up waarschuwing weergeven als er op een externe link wordt geklikt.

en: Text to display in the pop-up warning box.
nl: Waarschuwingstekst die moet worden weergegeven in de pop-up.

en: Place an icon next to mailto links.
nl: Plaats een pictogram naast mailto-links.

en: Place an icon next to image links.
nl: Plaats een pictogram naast afbeeldingslinks.

en: If checked, images wrapped in an anchor tag will be treated as external links.
nl: Indien aangevinkt, worden afbeeldingen in een anker-tag behandeld als externe links.

en: (link is external)
nl: (externe link)

en: Modify behavior and appearance of external links.
nl: Gedrag en weergave van externe links wijzigen.

en: External Links administration page.
nl: External Links-beheerpagina.

en: External Links Settings
nl: External Links-instellingen

en: Enable Pop-up warnings
nl: Pop-up waarschuwingen inschakelen

en: Message to display when Pop-up warning is shown
nl: Bericht dat wordt weergegeven wanneer een pop-up waarschuwing wordt getoond

en: Treat images wrapped in an anchor tag as external links
nl: Behandel afbeeldingen in een anker-tag als externe links

en: Comma-separated list of CSS selectors to exclude
nl: Door komma's gescheiden lijst met CSS-selectors om uit te sluiten

en: Comma-separated list of CSS selectors to include
nl: Door komma's gescheiden lijst met CSS-selectors om op te nemen

en: Places an <span class="ext"> </span>&nbsp; icon next to external links.
nl: Plaatst een <span class="ext"> </span>&nbsp; pictogram naast externe links.

en: Places an <span class="mailto"> </span>&nbsp; icon next to mailto links.
nl: Plaatst een <span class="mailto"> </span>&nbsp; pictogram naast mailto-links.

en: Do not override target="*" if set
nl: Instelling target="*" niet overschrijven

en: Tag external links as "no follow"
nl: Label externe links als 'no-follow'

en: Do not override rel="follow" if set
nl: Instelling rel="follow" niet overschrijven

en: Alternative text for external link icon
nl: Alternatieve tekst voor externe link-pictogram

en: Alternative text for mailto icon
nl: Alternatieve tekst voor mailto-pictogram

en: Do not alter links with a default target value
nl: Wijzig geen links met een standaard target-waarde

en: Tag external links as "no follow".
nl: Label externe links als  'no-follow'.

en: Do not override rel="follow", if set
nl: Instelling rel="follow" niet overschrijven

en: Pattern matching.
nl: Patroonovereenkomsten.

en: Exclude links matching the pattern.
nl: Links met dit patroon uitsluiten.

en: Include links matching the pattern.
nl: Links met dit patroon opnemen.

en: CSS Matching.
nl: CSS-overeenkomsten.

en: Exclude links inside these CSS selectors.
nl: Links binnen deze CSS-selectors uitsluiten.

en: Enter a comma-separated list of CSS selectors (ie "#block-block-2 .content, ul.menu").
nl: Voer een lijst met CSS-selectors in, gescheiden door komma's (bijv. '#block-block-2 .content, ul.menu').

en: Only look for links inside these CSS selectors.
nl: Alleen naar links binnen deze CSS-selectors zoeken.

en: (link sends email)
nl: (link stuurt e-mail)

en: Disable on admin routes.
nl: Voor beheerroutes uitschakelen.

en: Administer External Links
nl: External Links beheren

en: Open external links in a new tab
nl: Externe links openen in een nieuw tabblad

en: Use Font Awesome icons instead of images.
nl: Font Awesome-pictogrammen gebruiken in plaats van afbeeldingen.

en: Font Awesome icon classes
nl: Font Awesome pictogram-klassen

en: External link classes
nl: Externe link-klassen

en: Mailto link classes
nl: Mailto link-klassen

en: Add icon in front of any processed link.
nl: Pictogram toevoegen voor elke verwerkte link.

en: Font Awesome External Links Classes
nl: Font Awesome External Links-klassen

en: Font Awesome mailto Links Classes
nl: Font Awesome mailto link-klassen

en: Open external links in a new window or tab.
nl: Externe links openen in een nieuw venster of tabblad.

en: A link will open in a new window or tab (depending on which web browser is used and how it is configured).
nl: Een link opent in een nieuw venster of tab (afhankelijk van de browserinstellingen).

en: A link that specifies target='_self' will not be changed to target='_blank'.
nl: Een link met target='_self' wijzigt niet in target='_blank'.

en: Load exclusions and inclusions externally
nl: Uitsluitingen en insluitingen extern laden

en: Tag external links as "noreferrer"
nl: Bij externe links de tag 'noreferrer' toevoegen

en: Load exclusions and inclusions externally.
nl: Uitsluitingen en insluitingen extern laden.

en: Whether the extlink JS settings should be added to the page via an external settings file. In the case of a large number of patterns, this will reduce the amount of markup added to each page.
nl: Of de extlink JS-instellingen via een extern instellingenbestand aan de pagina moeten worden toegevoegd. In het geval van een groot aantal patronen, vermindert dit de hoeveelheid opmaak die aan elke pagina wordt toegevoegd.

en: Tag external links as "noreferrer".
nl: Bij externe links de tag 'noreferrer' toevoegen.

en: Disable module on admin routes.
nl: Module uitschakelen op beheerroutes.

en: Whether the extlink module should be disabled on admin routes.
nl: Of de Extlink-module uitgeschakeld moet worden op beheerroutes.

en: Where to place icon in reference to link.
nl: Plaatsing van het pictogram ten opzichte van de link.

en: Choose the location of the external link icon relative to the link. Before and after will place the graphic outside the link, while append and prepend will place the graphic inside the link.
nl: De locatie kiezen van het externe link-pictogram ten opzichte van de link. 'Voor' en 'Na' plaatsen de afbeelding buiten de link, terwijl 'Achteraan toevoegen' en 'Vooraan toevoegen' de afbeelding binnen de link plaatsen.

en: You can now <a href=":settingsUrl">configure the External Links module</a> for your site.
nl: U kunt nu <a href=":settingsUrl">de External Links-module instellen</a> voor uw site.

en: (opens in a new window)
nl: (opent in een nieuw venster)

en: (link is a phone number)
nl: (link is een telefoonnummer)

en: Enable hide decorative icons from screen readers
nl: Het verbergen van decoratieve pictogrammen voor schermlezers inschakelen

en: Custom CSS classes that will be added on to every external link.
nl: Aangepaste CSS-klassen die aan elke externe link worden toegevoegd.

en: Custom CSS classes that will be added onto every external mailto link.
nl: Aangepaste CSS-klassen die aan elke externe mailto-link worden toegevoegd.

en: Custom CSS classes that will be added onto every external tel link.
nl: Aangepaste CSS-klassen die aan elke externe tel-link worden toegevoegd.

en: Add icon to tel links
nl: Pictogram aan tel-links toevoegen

en: Alternative text for tel icon
nl: Alternatieve tekst voor tel-pictogram

en: Tel link classes
nl: Tel link-klassen

en: new window
nl: nieuw venster

en: external link label
nl: externe link-label

en: Place an icon next to tel: links.
nl: Een pictogram naast tel: links plaatsen.

en: Places an <span class="tel"> </span>&nbsp; icon next to telephone links.
nl: Plaatst een <span class="tel"> </span>&nbsp; pictogram naast telefoon-links.

en: Add Font Awesome classes to the link as well as an "i" tag rather than images. <strong>Warning for this to work font awesome needs to be present.</strong>
nl: Font Awesome-klassen toevoegen aan de link en een "i"-tag in plaats van afbeeldingen. <strong>Waarschuwing: Font Awesome moet aanwezig zijn om dit te laten werken.</strong>

en: Font Awesome Tel Class
nl: Font Awesome Tel-klasse

en: Hide decorative icons from screen readers.
nl: Decoratieve pictogrammen verbergen voor schermlezers.

en: Enable it if the icon is redundant and used solely as visual progressive enhancement, this adds the aria-hidden='true' tag.
nl: Deze optie inschakelen als het pictogram overbodig is en alleen wordt gebruikt als visuele verbetering. Hiermee wordt de tag aria-hidden='true' toegevoegd.

en: Additional Link CSS Classes
nl: Aanvullende Link CSS-klassen

en: Custom CSS classes that will be added onto every external link.
nl: Aangepaste CSS-klassen die aan elke externe link worden toegevoegd.

en: Additional MailTo CSS Classes
nl: Aanvullende MailTo CSS-klassen

en: Additional Tel CSS Classes
nl: Aanvullende Tel CSS-klassen

en: Matches links that go through the <a target="Links-module" href="https://drupal.org/project/links">Links module</a> redirect.
nl: Komt overeen met links die via de <a target="Links-module" href="https://drupal.org/project/links">Links module</a>-omleiding gaan.

en: All special characters (<code>@characters</code>) must also be escaped with backslashes. Patterns are not case-sensitive. Any <a target="pattern supported by JavaScript" href="https://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">pattern supported by JavaScript</a> may be used.
nl: Alle speciale tekens (<code>@characters</code>) moeten met backslashes escaped worden. Patronen zijn niet hoofdlettergevoelig. Elk <a target="pattern supported by JavaScript" href="https://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">door JavaScript ondersteund patroon</a> mag gebruikt worden.

en: Include links inside these CSS selectors.
nl: Links in deze CSS-selectors opnemen.

en: Exclude links matching the pattern from having "noreferrer" applied
nl: Links die met het patroon overeenkomen uitsluiten van het toepassen van "noreferrer"

en: Exclude links matching the pattern from having "noreferrer" applied.
nl: Links die met het patroon overeenkomen uitsluiten van het toepassen van "noreferrer".

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from having the "noreferrer" attribute added to.
nl: Voer een reguliere expressie in voor links waaraan u het attribuut "noreferrer" niet wilt toevoegen.

en: External Links is used to differentiate between internal and external links. It will find all external links on a page and add an external icon indicating it will take you offsite or a mail icon for mailto links.
nl: External Links wordt gebruikt om onderscheid te maken tussen interne en externe links. Het zoekt alle externe links op een pagina en voegt een extern-pictogram toe om aan te geven dat u naar een andere site wordt geleid, of een e-mailpictogram voor mailto-links.

en: If upgrading from an earlier 2.x version of External Links, please be aware that the facility to prevent text wrapping from separating the last word from the icon is now optional, and disabled by default. You can enable it on <a href=":url">the module settings page</a>.
nl: Als u een upgrade uitvoert vanaf een eerdere 2.x-versie van External Links, houdt er dan rekening mee dat de mogelijkheid om te voorkomen dat tekstterugloop het laatste woord van het pictogram scheidt, nu optioneel is en standaard is uitgeschakeld. U kunt deze functie inschakelen op <a href=":url">de pagina met module-instellingen</a>.

en: Do not override title="" if set
nl: title="" niet overschrijven indien ingesteld

en: Prevent text wrapping separating the last word from the icon.
nl: Voorkom dat tekstterugloop het laatste woord van het pictogram scheidt.

en: This is done by wrapping the last word and the symbol into a non-breaking span. Note: This can have unwanted side effects, depending on your CSS.
nl: Dit wordt gedaan door het laatste woord en het symbool in een niet-brekende span te plaatsen. Let op: dit kan ongewenste bijwerkingen hebben, afhankelijk van uw CSS.

en: Do not alter the title attribute on links.
nl: Het title-attribuut van links niet wijzigen.

en: If enabled, the title attribute will not be altered on external links.
nl: Indien ingeschakeld wordt het title-attribuut bij externe links niet gewijzigd.

en: Use CSS selectors to exclude entirely or only look inside explicitly specified classes and IDs for external links.
nl: Gebruik CSS-selectors om externe links volledig uit te sluiten of alleen binnen expliciet opgegeven klassen en ID's te zoeken.

en: Display default text in title
nl: Standaardtekst in titel weergeven

en: Default title text for new window links
nl: Standaardtiteltekst voor links naar een nieuw venster

en: Example: (opens in a new window).
nl: Voorbeeld: (opent in een nieuw venster).

en: Allowed domains.
nl: Toegestane domeinen.

en: Enter a line-separated list of allowed domains (ie "example.com").
nl: Voer een regelgescheiden lijst met toegestane domeinen in (bijv. "example.com").
