External Links (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: External Links
uk: Зовнішні Посилання

en: Add icon to external links
uk: Додає іконку до зовнішніх посилань

en: Add icon to mailto links
uk: Додає іконку до посилань mailto

en: Consider subdomains internal
uk: Вважати піддомени внутрішніми

en: Open external links in a new window
uk: Відкривати зовнішні посилання в новому вікні

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
uk: Текст для показу у спливному вікні попередження для зовнішніх посилань

en: Matches example.com.
uk: Відповідає example.com.

en: Matches any character.
uk: Відповідає будь-якому символові.

en: The previous character or set is optional.
uk: Попередній символ або набір не є обов'язковим.

en: Matches any digit (0-9).
uk: Відповідає будь-якій цифрі (0-9).

en: Here are some common patterns.
uk: Ось деякі найпоширеніші шаблони.

en: Common special characters:
uk: Найпоширеніші спецсимволи:

en: Exclude links matching the pattern
uk: Виключити посилання, що відповідають шаблонові

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from being considered external.
uk: Введіть регулярний вираз для посилань, які ви не хочете вважати зовнішніми.

en: Include links matching the pattern
uk: Додайте посилання, що відповідають шаблонові

en: Enter a regular expression for internal links that you wish to be considered external.
uk: Введіть регулярний вираз для внутрішніх посилань, які ви хочете вважати зовнішнім.

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
uk: Це посилання приведе вас на зовнішній веб-сайт. Ми не несемо відповідальності за його вміст.

en: Place an icon next to external links.
uk: Розмістити іконку поруч з зовнішніми посиланнями.

en: Place an icon next to mailto links
uk: Розмістити іконку поруч з посиланнями mailto

en: Exclude links with the same primary domain.
uk: Виключити посилання з однаковим основним доменом.

en: For example, a link from 'www.example.com' to the subdomain of 'my.example.com' would be excluded.
uk: Наприклад, посилання з 'www.example.com' до піддомену 'my.example.com' будуть відкинуті.

en: Display a pop-up warning when any external link is clicked.
uk: Відображати спливне попередження при натисканні на будь-якому зовнішньому посиланні.

en: Text to display in the pop-up warning box.
uk: Текст, показуваний у вікні спливного попередження.

en: CSS Matching
uk: CSS-фільтр

en: Use CSS selectors to exclude entirely or only look inside explicitly specified classes and IDs for external links.  These will be passed straight to jQuery for matching.
uk: Використовуйте CSS-селектори, щоб повністю виключити або тільки зазирнути всередину явно визначених класів і ідентифікаторів зовнішніх посилань. Вони будуть передані безпосередньо в JQuery для фільтрації.

en: Exclude links inside these CSS selectors
uk: Вилучити посилання всередині цих CSS-селекторів

en: Enter a comma-separated list of CSS selectors (ie "#block-block-2 .content, ul.menu")
uk: Введіть розділений комами список CSS-селекторів (тобто "#block-block-2 .content, ul.menu")

en: Only look for links inside these CSS selectors
uk: Обробляти тільки посилання, розташовані всередині наступних CSS-селекторів

en: If checked, images wrapped in an anchor tag will be treated as external links.
uk: Якщо цей прапорець встановлений, зображення, загорнуті в тег anchor будуть вважатися зовнішніми посиланнями.

en: (link is external)
uk: (посилання зовнішнє)

en: (link sends e-mail)
uk: (посилання надсилає лист)

en: Modify behavior and appearance of external links.
uk: Зміна поведінки і вигляду зовнішніх посилань.

en: External Links administration page.
uk: Адміністративна сторінка зовнішніх посилань.

en: External Links Settings
uk: Налаштування зовнішніх посилань

en: Enable Pop-up warnings
uk: Увімкнути спливні попередження

en: Message to display when Pop-up warning is shown
uk: Повідомлення для показу у спливному попередженні

en: Places an <span class="ext"> </span>&nbsp; icon next to external links.
uk: Розміщення <span class="ext"> </span>&nbsp; іконки поруч із зовнішніми посиланнями.

en: Places an <span class="mailto"> </span>&nbsp; icon next to mailto links.
uk: Розміщення <span class="mailto"> </span>&nbsp; іконки поруч із зовнішніми посиланнями mailto.

en: Place an icon next to image links
uk: Розмістити іконку поруч із посиланнями на зображення

en: All special characters (!character) must also be escaped with backslashes. Patterns are not case-sensitive. Any <a href="http://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">pattern supported by JavaScript</a> may be used.
uk: Всі спецсимволи (!character) мають також екрануватися зворотніми косими рисками. Шаблони нечутливі до регістру. Можливе використання будь-якого <a href="http://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">шаблону, підтримуваного JavaScript</a>
