External Links (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Settings
it: Impostazioni

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Domain
it: Dominio

en: Append
it: Aggiungi
