External Links (8.x-1.7) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Settings
ja: 設定

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Domain
ja: ドメイン

en: Append
ja: 末尾に付加

en: Prepend
ja: 先頭に付加

en: Add icon to mailto links
ja: mailtoリンクにアイコンを追加する

en: Consider subdomains internal
ja: サブドメインを内部リンクとみなす
