External Logging (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Error
fi: Virhe

en: Active
fi: Voimassa

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Debug
fi: Debuggaa

en: event
fi: tapahtuma

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Monitoring your site
fi: Sivustosi monitorointi
