External Logging (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Event
gl: Evento

en: Error
gl: Erro

en: Active
gl: Activo

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Current
gl: Actual

en: Security
gl: Seguranza

en: Operation
gl: Operación

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración

en: Monitoring your site
gl: Monitorizando o seu sitio
