External Logging (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Event
is: Viðburður

en: Error
is: Villa

en: Active
is: Virkt

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Current
is: Núverandi

en: Notice
is: Tilkynning

en: event
is: viðburður
