External Logging (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Event
lt: Įvykis

en: Error
lt: Klaida

en: Active
lt: Aktyvus

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Security
lt: Saugumas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Critical
lt: Kritinė

en: Monitoring your site
lt: Svetainės stebėjimas
