External Logging (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Event
lv: Notikums

en: Error
lv: Kļūda

en: Active
lv: Aktīvs

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Current
lv: Pašreiz

en: Security
lv: Drošība

en: Operation
lv: Operācija

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: operation
lv: operācija
