External Logging (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Monitoring your site
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ངོས་ལ་ལྟ་སྐུལ་བྱེད་པ
