External Logging (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Event
eu: Gertaera

en: Error
eu: Errorea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Current
eu: Unekoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Debug
eu: Araztu

en: event
eu: gertaera

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria

en: Monitoring your site
eu: Zure webgunea monitorizatzen
