External Logging (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Event
fa: رویداد

en: Error
fa: خطا

en: Active
fa: فعال

en: Severity
fa: شدت

en: Warning
fa: اخطار

en: Current
fa: جاری

en: Operation
fa: عملکرد

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Server address
fa: آدرس سرور

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی

en: Monitoring your site
fa: مانیتور نمودن سایت شما
