External Logging (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Event
hu: Esemény

en: Error
hu: Hiba

en: Active
hu: Aktív

en: Severity
hu: Szint

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Security
hu: Biztonság

en: Operation
hu: Művelet

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Environment
hu: Környezet

en: Server address
hu: Kiszolgáló címe

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: event
hu: esemény

en: operation
hu: művelet

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Monitoring your site
hu: Webhely figyelése
