External Logging (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Error
ku: هەڵە

en: Active
ku: چالاکە

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Operation
ku: کردار

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Monitoring your site
ku: چاودێریکردنی ماڵپەڕەکەت
