External Logging (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Event
ar: الحدث

en: Error
ar: خطأ

en: Active
ar: نشط

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: Current
ar: الحالي

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Operation
ar: عملية

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Debug
ar: تنقيح

en: event
ar: فعالية

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج

en: Monitoring your site
ar: مراقبة موقعك
