External Logging (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Event
da: Begivenhed

en: Error
da: Fejl

en: Active
da: Aktiv

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Current
da: Aktuelle

en: Security
da: Sikkerhed

en: Operation
da: Handling

en: Notice
da: Notifikation

en: event
da: begivenhed

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk

en: Monitoring your site
da: Overvåg dit site
