External Logging (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Event
ja: イベント

en: Error
ja: エラー

en: Active
ja: アクティブ

en: Severity
ja: 重大度

en: Warning
ja: 警告

en: Current
ja: 現在

en: Security
ja: セキュリティー

en: Operation
ja: 操作

en: Notice
ja: 注意

en: Debug
ja: デバッグ

en: regex
ja: 正規表現

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な

en: Monitoring your site
ja: サイトを監視する
