External Logging (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Error
km: កំហុស

en: Active
km: សកម្ម

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Monitoring your site
km: ត្រួត​ពិនិត្យ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក
