External Logging (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Info
my: အချက်အလက်
