External Logging (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Event
nn: Hending

en: Error
nn: Feil

en: Active
nn: Aktiv

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Info
nn: Informasjon

en: event
nn: hending
