External Logging (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Error
ro: Eroare

en: Active
ro: Activ

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Current
ro: Actual

en: Operation
ro: Operație

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic

en: Monitoring your site
ro: Monitorizează site-ul
