External Logging (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Event
ru: Событие

en: Error
ru: Ошибка

en: Active
ru: Активно

en: Severity
ru: Важность

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Current
ru: Текущий

en: Security
ru: Безопасность

en: Operation
ru: Действие

en: Notice
ru: Уведомление

en: Info
ru: Инфо

en: Environment
ru: Окружение

en: Debug
ru: Отладка

en: regex
ru: регулярное выражение

en: event
ru: событие

en: operation
ru: операция

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический

en: Monitoring your site
ru: Мониторинг сайта
