External Logging (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Event
sv: Händelse

en: Error
sv: Fel

en: Active
sv: Aktiv

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Current
sv: Nuvarande

en: Security
sv: Säkerhet

en: Operation
sv: Funktion

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Environment
sv: Miljö

en: Debug
sv: Felsök

en: regex
sv: reguljärt uttryck

en: event
sv: aktivitet

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk

en: Monitoring your site
sv: Bevaka din webbplats
