External Logging (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Event
tr: Olay

en: Error
tr: Hata

en: Active
tr: Etkin

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Current
tr: Şu anki

en: Security
tr: Güvenlik

en: Operation
tr: İşlem

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli

en: Monitoring your site
tr: Sitenin durumunu izlemek
