External Logging (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Event
uk: Подія

en: Error
uk: Помилка

en: Active
uk: Активно

en: Severity
uk: Важливість

en: Warning
uk: Попередження

en: Current
uk: Поточна

en: Security
uk: Безпека

en: Operation
uk: Дія

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Environment
uk: Середовище

en: Server address
uk: Адреса сервера

en: Debug
uk: Зневадження

en: regex
uk: регулярний вираз

en: event
uk: подія

en: operation
uk: операція

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: Monitoring your site
uk: Моніторинг сайту

en: Header name
uk: Назва заголовку
