External Logging (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Error
vi: Lỗi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Severity
vi: Mức độ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Current
vi: Hiện thời

en: Operation
vi: Thao tác

en: Info
vi: Thông tin

en: Environment
vi: Môi trường

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: event
vi: sự kiện

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng

en: Monitoring your site
vi: Giám sát hệ thống
