External Logging (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Error
be: Памылка

en: Active
be: Актыўна

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Current
be: Бягучы

en: Operation
be: Аперацыя

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Monitoring your site
be: Маніторынг вашага сайта
