External Logging (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Error
cy: Gwall

en: Active
cy: Gweithredol

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Current
cy: Cyfredol

en: Operation
cy: Gweithrediad
