External Logging (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Event
et: Sündmus

en: Error
et: Viga

en: Active
et: Aktiivne

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Current
et: Praegune

en: Operation
et: Operatsioon

en: Notice
et: Teavitus

en: Environment
et: Keskkond

en: Debug
et: Siluma

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Monitoring your site
et: Lehe monitooring
