External Logging (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Event
id: Acara

en: Error
id: Kesalahan

en: Active
id: Aktif

en: Severity
id: Keparahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Current
id: Saat ini

en: Security
id: Keamanan

en: Operation
id: Operasi

en: Notice
id: Peringatan

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis

en: Monitoring your site
id: Pemantauan situs Anda
