External Logging (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Error
ka: შეცდომა

en: Active
ka: აქტიური

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Info
ka: ინფო
