External Logging (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Event
oc: Eveniment

en: Active
oc: Actiu

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: Current
oc: Actual

en: Operation
oc: Operacion

en: Debug
oc: Depuracion

en: Monitoring your site
oc: Susvelhança de vòstre site
