External Logging (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Event
pl: Termin

en: Error
pl: Błąd

en: Active
pl: Aktywne

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Current
pl: Bieżący

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Operation
pl: Czynność

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Debug
pl: Debugowanie

en: operation
pl: operacja

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Monitoring your site
pl: Monitorowanie strony
