External Logging (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ

en: Monitoring your site
th: ติดตามสถานะไซต์ของคุณ
