External Logging (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Event
he: אירוע

en: Error
he: שגיאה

en: Active
he: פעיל

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Current
he: נוכחי

en: Security
he: אבטחה

en: Operation
he: פעולה

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Debug
he: אתר באגים

en: Emergency
he: חירום

en: Monitoring your site
he: ניטור האתר שלך
