Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: Advanced
fr: Avancé

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Delete instance
fr: Supprimer l'intance

en: Extra fields
fr: Champs supplémentaires

en: Edit instance
fr: Modifier l'instance

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
