Extra Field Configuration (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Delete instance
nl: Instantie verwijderen

en: Extra fields
nl: Extra velden

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
